Чи наступить Кінець світу в 2016 році – чи буде апокаліпсис у 2016 році?

Чи наступить Кінець світу в 2016 році – чи буде апокаліпсис у 2016 році?Різні екстрасенси, маги та вчені на протягом останніх 15 років регулярно пророкують людству настання Кінця світу. Зовсім недавно з’явилися нові повідомлення про те, що насувається апокаліпсис. Ставитися до таких пророцтв серйозно чи не варто на них звертати увагу? Спробуємо з’ясувати, чи наступить Кінець світу в 2016 році.

Пророкування про апокаліпсис

У кожної релігії є свої версії появи життя на Землі і Кінця світу, який одного разу обов’язково настане. Тим самим апокаліпсис стане завершальним етапом у житті людей.

Пророцтва майя про кінець світу

Народи майя дотримувалися думки про те, що з загибеллю П’ятого Сонця на Землі почнуться катаклізми, які призведуть до неминучого зникнення всіх живих організмів. Згідно з календарем древніх майя, Епоха П’ятого Сонця завершилася 21 грудня 2012 року. При цьому, Кінець світу в цей день так і не настав. Таким чином, на питання чи настане Апокаліпсис в 2016 році, календар майя відповідає негативно.

Пророцтва про кінець світу Заратустри

У священної книги зороастризму, Авесті, також є пророцтва про Кінець світу. За твердженням Заратустри, який наводив безліч доводів, світ не повинен був пережити 2000 рік. На тлі таких передбачень перед настанням нового тисячоліття всі ЗМІ трубили про те, що комп’ютери не зможуть перейти в нове століття і перестануть працювати, а цілі держави залишаться без електрики і води. Але як ми бачимо, цього так і не сталося.

Пророцтва про кінець світу Ванги

Нічого не говорила про те, чи буде Кінець світу в 2016 році і Ванга. Болгарська провидиця ніколи не називала вголос точну дату настання апокаліпсису. Провісниця у своїх пророцтвах посилалася на Біблію, тим не менш, в книзі немає точної дати Кінця світу.

Але Ванга передбачила війни між народами, які загостряться після 2000 року. Ці війни, на думку ясновидиці, мають всі шанси перерости в третю світову війну, з закінченням якої загине величезна кількість людей і країн. Після завершення цієї війни, як зазначала Ванга, на Землі встановиться мир на цілих 1000 років.

Крім того, болгарська провидиця зробила прогноз про те, що в 2378 році Земля зіткнеться з величезним астероїдом. У результаті станеться всесвітній потоп і життя на Землі загине, а Сонце на довгі роки зникне в клубах пилу. Звичайно, до таких прогнозів можна ставитися доволі скептично, але 800 пророцтв Ванги збулися…

Пророцтва про кінець світу Нострадамуса

На питання про те, чи буде Апокаліпсис у 2016 році, тлумачі Нострадамуса відповідають негативно. Багато знавців і пророки дуже часто посилаються на пророцтва Нострадамуса. Тим не менш, тлумачення його передбачень досить спірно. Всі пророцтва викладені у віршованій алегоричній формі і зрозуміти їх можна по-своєму. На думку Нострадамуса, апокаліпсис має настати 2250 році. Причиною Кінця світу стане ядерна війна.

Як вказував Нострадамус, остання дата апокаліпсису — 3797 рік. Земля зіткнеться з гігантським астероїдом і вісь її обертання зміниться. Нагадаємо, що перший Кінець світу за пророкувань Нострадамуса, повинен був наступити в 1999 році.

Пророцтва про кінець світу Ньютона

Негативну відповідь на питання про те, чи наступить Кінець світу в 2016 році, дав і Ньютон. Видатний математик, фізик, механік і астроном, Ісаак Ньютон, також цікавився питанням апокаліпсису. У пошуках відповіді він вивчав зоряне небо та Книгу пророка Даниїла. В результаті Ньютон зробив математичні підрахунки і з’ясував, що Кінець світу настане в 2060 році. Крім того, він передбачив, що багато держав, які порушать Закон Божий, вимруть, а єврейський народ чекає процвітання.

Пророцтва про кінець світу Кейсі

Самим точним провісником 20 століття вважався американський пророк-Едгар Кейсі. Він зробив прогноз про те, що Кінець світу настане в 2120 році. До цього, він зробив прогноз про загибель більшої частини населення Землі в 1936 році в результаті потужних землетрусів. Саме тому точність його пророцтв щодо дати настання апокаліпсису можна поставити під сумнів. Кейсі виявився правий в тому, що сейсмічна активність планети збільшилася в рази. Таким чином, на питання, чи наступить Апокаліпсис в 2016 році, і Едгар Кейсі відповів негативно.

Так буде Апокаліпсис у 2016 році чи ні?

При уважному розгляді пророцтв Нострадамуса, Ванги, Кейсі стає зрозуміло, що всі вони зійшлися на думці – апокаліпсис станеться. Ось тільки точна дата Кінця світу поки невідома.

Пророкування про великому економічному кризі Кейсі і Ванги збулися в 2011 році. Нострадамус передбачив крах банківської системи і повне знецінення грошей до 2023 року. Про Кінець світу в 2016 році у відомі пророки не робили прогнозів.

Згідно з пророцтвами, у 2040 році нас чекає серія катаклізмів. Нострадамус, Ванга і Кейсі єдині в прогнозах про величезній кількості природних катастроф, які відбудуться на Землі і кардинально змінять рельєф планети. Моря підуть в утворені розломи, а на місці пустель з’являться гори. Континенти також придбають нові обриси.

Протягом багатьох років Землю буде лихоманити від численних землетрусів. Звичні ділянки суші зникнуть після потопу і з моря з’являться нові. Цілком ймовірно, що земна вісь змінить положення, що призведе до змін клімату Землі.

Не слід забувати і про військових сутичках, які також можна розглядати як апокаліпсис. Нам лише залишається сподіватися, що людство зуміє задуматися про порятунок навколишнього світу.

На завершення рекомендуємо дізнатися, як правильно зустрічати Новий 2016 рік. Бажаємо вам успіху, щастя і любові і менше негативних думок і переживань!