Черепашки-ніндзя 2 (2016)

Черепашки ніндзя 2 (2016)

Майкл Бей нарешті вирішив випустити ще одну картину під назвою Черепашки ніндзя 2. Тепер фанати з нетерпінням чекають продовження. Ці черепахи є мутантами, тому що дуже давно потрапили в якусь рідину, яка і зробила з них таких ось людиноподібних істот. Кожен наділений навичками. І ось черепашки знову будуть захищати людство і битися зі злом. Вихід картини призначений на 1 червня 2016 року.

У північній Америці перший фільм став лідером прокату всього за якихось два дні. А от збори були рівні 65 мільйонів доларів. Напевно, з-за визнання цього комедійного бойовика і молодому поколінню від 25 до 35 років, режисер вирішив зняти продовження. Творці думають, що друга частина буде такою ж успішною, як і перша.

Події фільму відбуватимуться в Нью-Йорку, як і в першій частині. Це місто американці ще називають Великий яблук. І тут люди опинилися в безвихідному становищі. Шредер тепер контролює всю правову, виконавчу та організаційні структури міста. Мешканці не знають, що робити, вони прибувають в паніці і відчай. Адже в місті запанувало незаконне насильство. Звичайно ж місто треба рятувати. А хто як не черепахи, здатні зробити це. Треба подарувати рідному місту спокій і тишу.

Під ногами місцевих жителів проживають ті самі черепашки ніндзя. Завдяки постійним тренуванням і вченню наставника, монстри стали дуже сильними і витривалими. До речі, наставником є пацюк імені Сплінтер. Черепахи досконало володіють бойовими мистецтвами і готові будь-кому дати по заслугах. Приховані від людських цікавих очей панцирні брати готові вступити в новий бій. Також черепашкам допомагає їх подруга по імені Ейпріл. Вона є журналісткою, і завжди готова робити репортажі і ризикувати своєю головою.

Головні ролі у фільмі дісталися таким акторам, як: Меган Фокс, Ноель Фішер, Уиьям Фихнер, Стівен Амелл, Піт Пложек та інші. У ролі сценаристів виступили Джош Аппелбаум і Андре Німець. Продюсерами кінокартини будуть Бредлі Фуллер, Скотт мідник, Фндрю Форм і Гейлер Уокер. Продовження обіцяє бути таким же фантастичним і шикарним, як і перший фільм. На сьогоднішній день тізерів ще немає, але можна побачити деякі фан-відео.