Чемпіонат Європи з футболу ЄВРО-2016

У 2016 році відбудеться у Франції Чемпіонат Європи з футболу. Від попередніх, цей турнір буде відрізнятися. Тому що замість 16 збірних цього разу участь будуть приймати участь 24 команди. Франція дуже добре попрацювала, для того, щоб бути країною, що приймає Євро 2016.

Вона створила чудове досьє, щоб переграти Туреччину. Варто сказати, що, коли голосували за країну, де пройде чемпіонат, Мішель Платіні, який був чемпіоном в 1984 році, а на даний момент обійняв посаду президента УЄФА з себе зняв голосування. Але і це не завадило Франції здобути перемогу в конкурсі на проведення чемпіонату.

Також варто зауважити, що для даної країни, це не перша подія такого рівня. Тому що ще в 1984 році вони прийняли у себе Чемпіонат Європи з футбол в 1984 році, і ще в 1988 році. Відмінно розвинена інфраструктура розташована на території Франції. Тут є безліч чудових готелів і стадіонів. Тим більше що в цьому місці не складно буде залучити інвестиції, щоб деякі галузі можна було модернізувати.

У цій ситуації, звичайно ж, головним недоліком є той факт, що розташовані на території країни стадіони, дуже сильно постаріли. Але почали будувати і нові, в яких залучено близько 1.7 млн євро з боку приватних компаній і уряду змий країни. На даний момент відібрано 12 стадіонів, і на 9 з яких відбудуться матчі. Три з стадіонів будуть резервними. На даний момент приймати гостей готовий лише один стадіон в Сен-Дені, який має назву Стад де Франс.

Ще 4 стадіону збудують у містах Ліон, Ніцца, Лілль і Бордо. На даний момент 8 стадіонів планується реконструювати і розширювати. Сюди увійшли такі місця як:

  • Парк де Пренс
  • Фелікс-Боллаэр
  • Жоффруа-Гішар
  • Велодром
  • Стадіум де Тулуз
  • Мерсель-Піко
  • Франція, збільшуючи кількість сучасних майданчиків, допоможе собі у розвитку як аматорського футболу, так і професійного. На сьогоднішній день середня місткість одного стадіону стане близько 35 тисяч глядачів, що дозволить збільшити прибутки футбольних клубів на 183 млн. євро в рік. Близько 15 тисяч тимчасових робочих місць дозволить створити нинішній Чемпіонат Європи. Це на даний момент, а потім збережеться ще 4500 постійних. Все пройде 51 гра, матчі проходитимуть в 9 містах.