Чемпіонат Європи з футболу у 2016 році

Довгоочікувана подія, а саме Євро 2016 або 15 чемпіонат Європи з футболу, який проходить під егідою УЄФА, скоро повинен зібрати мільйони глядачів. Подія відбудеться з 10 червня по 0 липня в 2016 році. У 2008 році у вересні виконком УЄФА ухвалив, що вперше на Євро 2016 повинні зіграти 24 команди.

У 2019 році 28 травня була обрана країна, в якій проведуть Євро, це буде Женева. Ця країна проводить такий чемпіонат не вперше, а вже третій раз. Так що заявка Італії знову зазнала невдачі. Коли було Євро 2012, то Італія поступилася місце Польщі та Україні.

Всього брали участь у голосуванні 13 членів виконавчого комітету УЄФА. Кожен з голосуючих у першому раунді повинен був розставити три країни кандидата в порядок пріоритету. Кожна з них отримувала очки, перша у списку – 5 очок, друга – 2 очки, третя – 1 очко. Після перевірки підсумків першого раунду, та країна, яка набрала найменше балів, це була Італія, повинна була вийти з гонки. Другий раунд визначив країну господарку Євро 2016 просто за підрахунком голосів.

Вперше за всю історію, в євро-2016, будуть брати участь разу 24 команди. Це допоможе підвищити шанси для команд середнього класу потрапити у фінальну частину. У фінальну частину повинні пройти 23 збірні з 54. На чемпіонаті світу 2014 будуть зроблені кошики для жеребкування. А сама жеребкування була в 2014 році 23 лютого в Ніцці. Вже відомо, що УЄФА ухвалила кілька рішень:

  • збірні Азербайджану і Вірменії не будуть потрапляти в одну збірну у зв’язку з політичними причинами. Адже в 2008 році ці дві команди відмовилися грати один проти одного.
  • також в одну групу не потрапляють команди Гібралтару та Іспанії.

Відбірковий тур команд відбувся у вересні 2014 року по листопад 2015. до всіх команд додалася команда Гібралтар. Звичайно ж, не всі зміни ще вступили в силу, але деякі правила в Євро 2016 поміняються. Поки що організатори лише обмірковують різноманітні варіації.

Дивовижна подія змусить майже кожної людини тремтіти від захвату, вболівати за свою країну і бажати їй удачі. Адже кожен рік перемагає хтось новий. Іноді відбуваються немислимі події, які нам дарує доля. Так що ми вдячні людині, яка ще дуже давно придумав гру – футбол. Адже тепер є можливість насолоджуватися цим і спостерігати за тим, як хлопці намагаються здобути перемогу.