Чемпіонат світу з хокею 2016

Як відомо, щороку проводять різні чемпіонати по спорту. Наприклад, Євро або Євробачення. Щороку одна з країн повинна прийняти естафету на себе. Тобто підготувати місто, в якому будуть проходити змагання, зробити все можливе, щоб приїжджі могли розмісяться та інші не менш важливі речі. Ось в 2016 році крім чемпіонату з футболу, буде проходити чемпіонат світу з хокею. Правила відомі всім. Дві команди на льоду, намагаються закинути шайбу у ворота. Про специфіку зараз говорити немає сенсу.

Чемпіонат світу з хокею повинен пройти в Москві і Санкт-Петербурзі. Це буде 80 за рахунком чемпіонат світу ІІХФ. Раніше Росія вже приймала чемпіонати, це було в 2000 і 2007 роках. Так що і на цей раз дана країна повинна впоратися з усіма вимогами.

Варто зазначити, що результати чемпіонату 2016 з хокею будуть мати велику вагу в рейтингу, який будуть враховувати при Зимових олімпійських іграх 2018. У 2010 році 17 вересня на конгресі ІІХФ, що проходив у Словенії, Росія висловила своє бажання провести чемпіонат в Москві і Санкт-Петербурзі, так само в цей список потрапили Україна, Данія і Норвегія. Однак потім Латвія вирішила відмовитися від своєї заявки, обґрунтовуючи це тим, що бажає провести чемпіонат в 2017 році.

Так що в Братиславі у 2011 році 17 вересня, було прийнято рішення провести 80 за рахунком чемпіонат світу в Росії – Санкт-Петербурзі і Москві. Рішення з’явилося не само по собі, коли Україна і Данія вирішили відкликати свої заявки. Так само відомо, що матчі будуть проходити в два етапи:

  • Мегаспорт в Москві. Де проходили матчі і чемпіонати світу в 2007 році.
  • СК «Ювілейний» в Пітері. Він приймав матчі чемпіонату світу в 2000 році.

Так само відомо, що на чемпіонаті візьмуть участь 16 країн. Всі ці країни поділять на дві групи по рейтингу ІІХФ, коли закінчиться чемпіонат світу в 2015 році. Однією з країн буде Росія, як країна господиня, далі 13 команд за результатами ЧС-2015, які пройдуть в Чехії, а інші дві команди за результатами змагань першого дивізіону 2015 року в Польщі.

Взяти участь у чемпіонаті хочуть ще 15 інших країн-учасниць ЧС-2015 і шість країн-учасниць 1 дивізіону ЧС-2015. Чомусь хочеться відразу проспівати рядки з пісні – в хокей грають справжні чоловіки, боягуз не грає в хокей. Цю гру придумали дуже давно. І якщо раніше в неї грали заради розваги, то на сьогоднішній день вибирають тільки самих сильних і відправляють завойовувати перше місце.