Cadillac ATS V-Series 2016 року. Огляд нової моделі автомобіля.

Листопадовий автосалон в Лос-Анджелесі став місцем презентації «гарячої» версії американського седана Cadillac ATS V-Series 2016, а також версії автомобіля в кузові купе. У продажу модель з’явилася навесні нинішнього року.

Зовнішність і інтер’єр

Візуально новинка має серйозні відмінності від свого прототипу. В першу чергу з’явився аеродинамічний обвіс, що включає в себе новий передній бампер з розширеною зоною забору повітря, капот з додатковою вентиляцією, бічні спідниці і задній спойлер. Крім того, для машини пропонуються 18-дюймові колісні диски і розширена колісна база, поліпшує керованість водіння. Доповнюється вигляд машини використанням спортивної вихлопної системи з двома парами патрубків, рознесених в краю.

Cadillac ATS V Series 2016 року. Огляд нової моделі автомобіля.

Крім базового виконання фахівці компанії Cadillac підготували для автомобіля два додаткових пакету. Перший передбачає використання окремих кузовних елементів з карбону, а другий наявність системи Data Recorder, що дозволяє проводити аналіз водіння машини в гоночних умовах.

Оздоблення інтер’єру зберегла архітектуру, але отримала декоративні вставки з карбону, спортивне кермо з замшевою шкірою, а також шкіряні спортивні ковшоподібні сидіння, пропонують прекрасну бічну підтримку.

Технічна складова

Головною особливістю Cadillac ATS V-Series 2016 року є використання 3,6-літрового бензинового двигуна з турбіною і механічним нагнітачем, що дозволяє отримати потужність 460 «коней» при 630Нм крутного моменту. Трансмісія може бути механічна шість з швидкостями або восьмідіапазонний «автомат», що пропонує можливість ручного перемикання швидкостей.

Для підвищення керованості задньопривідний автомобіль отримає диференціал підвищеного тертя. Пізніше з’явиться і повний привід. Динаміка розгону машини становить 4,1 секунди при максимумі швидкості в 300км/год, Є на авто і адаптивні амортизатори з широкими регулюваннями жорсткості.

Вартість такого авто становить 60 тисяч доларів. Буде модель представлена в нашій країні, не відомо.

Відео тест драйву Cadillac ATS V-Series 2016 року