BMW 7-Series 2016 року

BMW 7 Series 2016 року

7 серія з індексом G11 від німецького виробника автомобілів очікувана як ніколи. Седан, який за кілька років зміг так захопити увагу покупців, що конструктори постійно думають про те, як задовольнити цю потребу. І ось на черговій виставці німецьких новинок постануть у Франкфурті. Ця подія вже заплановано на осінь 2015 року. Чим же BMW 7-Series 2016 року так особлива?

Габарити

Цей автомобіль порівняно до своїх попередників вийшов трохи компактніше, але в той же час трохи витягнувся в довжину. Тепер вона рана більш ніж п’ять метрів. Висота майже півтора метра. По суті G11 буде випускатися базово в двох комплектаціях. Перша комплектація стандартна, друга зі збільшеною базою. І цей автомобіль знаходить індекс G12. По вазі ці автомобілі стануть дещо легше, бо як використовувалися інші метали, наприклад, алюміній, карбон і так далі.

Зовнішній дизайн непогано поєднується з сучасними реаліями. Профіль авто не сильно змінився. А ось для профілю знайшлося місце змін. Наприклад, змінилася оптика. Вона була виконана за принципом, який використовувався на BMW X5. Фари трохи змінили і форму, і місце, тепер вони прилягають до радіаторної решітці, яка, до речі, так само змінилася.

Інтер’єр всередині салону

Тут не було чого революційно нового, але все ж деякі аспекти змінилися. Наприклад, цього разу використовувалися найостанніші технології, які зробили авто сучасним. Якісні оздоблювальні матеріали виявилися дуже корисними і зручними. Мультимедіа, яка тепер є на даному автомобілі, дуже цікаво вливається в форми салону. Звук став об’ємним, чистим. Так само панель оснащена якісним проекційним екраном. Кнопок менше, але що їх замінить? Звичайне сенсорне управління.

Силові агрегати

Багато говорити немає сенсу, турбований мотор, потужність якого перевищує 260 “конячок”. Об’єм двигуна становить 2 літри. Є звичайно ж моделі і сильніше. Найдорожча комплектація має мотор V12, у якого обсяг двигуна 6,6 літрів. І ось у нього потужність дорівнює вже 600 конячок. А КПП, які тут використовуються, мають вже 8 і навіть 9 ступенів. А в кінцевому підсумку відомо, що розробники нададуть гібридні модифікації, які? Подивимося, час покаже. Скільки він буде коштувати, поки не відомо.