Блузки 2016 — фото, модні новинки весна-літо та осінь-зима

Блузки 2016 — фото, модні новинки весна літо та осінь зима

Блузка або сорочка є обов’язковими елементами гардероба практично кожної жінки. Блузки можуть володіти різною формою та мати різні кольори. За допомогою подібного одягу можна робити новий спосіб практично на кожен день. Блузки 2016 — фото, модні новинки весна-літо та осінь-зима, якого стилю вони будуть?

Перше, що слід відзначити, популярними будуть блузки, при створенні яких використовували чорний, білий і червоний кольори. Ці кольори створюють лаконічний образ, який при цьому не робить володарку «нарядженою ялинкою».

«Писк» моди зими стане блуза з бантами і волокнами. Великі банти і підняті химерні коміри створюють неповторний образ. Також з бантами поєднують нижні мережива, рукави-волокна, коміри жабо. Розглянуті блузи ідеально поєднуються з максі-спідницями і міні, шортами, брюками і в деяких випадках джинсами. Саме ця особливість робить блузи універсальної одягом, яка може використовуватися для створення різних стилів.

Нововведенням в моду стало створення блуз з краваткою. Подібне рішення було виконано наступним чином: краватка створюється з тієї ж тканини, що і була зшита блуза. Ці блузи поєднують в собі офіційний стиль і деяку креативність, що створює досить цікавий образ. Саме тому колекції з такими моделями стали користуватися досить великою популярність. Зростання популярності до подібних блуз буде рости і в 2016 році, особливо взимку.

Блузи і сорочки в діловому стилі користуються популярністю в ділових жінок. Варто відзначити, що блузи можуть поєднувати в собі строгість стилю і простоту, легкість одночасно. У колекціях провідних виробників жіночого одягу можна побачити досить незвичайні варіанти виконання, які виконані в білому і чорному кольорі. Незвичайність моделей полягає в створенні унікальної форми блуз, що і звертає на себе увагу.

Втім, сорочки і блузи в діловому стилі стали використовуватися не тільки діловими жінками, але і модницями, які хочуть подібним чином підкреслити свій смак і стиль. За допомогою таких моделей можна виділитися поряд зі звичайними варіантами виконання блуз.

На закінчення відзначимо блузи з вільним кроєм, які стали користуватися меншою популярністю, але все ж деякі моделі заслуговують на увагу. Особливо вони підійдуть жінкам, які мають зайву вагу, так як подібна одяг здатна приховувати недоліки фігури.