Близнюки. Гороскоп на січень 2016.

Для Близнюків січень буде надзвичайно приємним і тріумфальним місяцем. Представники знаку на всю міць свого темпераменту будуть насолоджуватися увагою і захопленням оточуючих. Ви будете бажаним гостем на світських раутах і за дружнім столом. Компліменти будуть сипатися зі всіх сторін. Ви будете блискучі і привабливі.

Близнюки. Гороскоп на січень 2016.Однак не у всіх ви будете викликати щире почуття захоплення. Недоброзичливці теж знаходяться в колі вашого спілкування, і почуття заздрості, яке ви розбудили в них в цей час, покладе початок дрібним склок, неприємних розмов і суперечок вже в найближчому майбутньому. Але не турбуйтеся, це все дрібниці життя, і ваша чарівність і доброзичлива натура допоможуть вам з легкістю впоратися з цими неприємностями.

Гороскоп на січень 2016 року. Близнюки.

Весь січень Близнюків будуть радувати грошові бонуси. Це може бути і результат напруженої роботи протягом усього минулого року, і приємні несподівані сюрпризи від долі. У цей період часу дуже вірогідний виграш в лотерею. Фортуна повертається до вас лицем, та усі ваші починання обернуться непоганим кушем.

Близнюки. Гороскоп на січень 2016.

Любовні стосунки Близнюків у січні 2016 року.

Зірки рекомендують Близнюкам, які перебувають у шлюбі, приділяти якомога більше уваги своїм половинкам. Ваш чарівний зовнішній вигляд і безліч компліментів, які ви заслужено отримали, можуть викликати уколи ревнощів у вашої половини, що вже незабаром може обернутися значними конфліктами в сім’ї. Близнюки — натури вітряні та непостійні у всьому, що не стосується сімейних відносин. Крім того, знак дуже складний з-за впливу всього лише однієї планети – Меркурій.

Близнюки. Гороскоп на січень 2016.

Однак подружжя Близнюків можуть спроектувати це мінливість і на сімейні відносини, що неодмінно викличе почуття тривоги, недовіри і відчуження. Тому Близнюкам обов’язково потрібно «промовляти» всі проблеми, що виникають у подружніх стосунках, щоб їх партнери постійно відчували свою значимість і необхідність в життя Близнюків. Присвятіть час, який ви воліли витратити на читання газети або перегляд всесвітньої Мережі, довірчого розмови зі своєю половинкою, розкажіть про те, наскільки ви дорожите відносинами. Ця розмова має величезне значення, користь від якого ви відчуєте кілька разів протягом цього року. Партнер віддячить вам сторицею.

Близнюки. Робота в січні.

Робота в січні буде ладитися. Всі поставлені завдання будуть вирішуватися легко і керівництво не може це помітити. У січні у Близнюків імовірна відрядження, не дуже тривала, але з дуже важливими цілями і завданнями. І знову Близнюки будуть блищати і з легкістю впораються зі своєю місією. Дуже багато чого буде залежати від вашого особистого шарму.

Близнюки. Гороскоп на січень 2016.

Більш уважно потрібно поставитися до роботи лише Близнятам, народженим з 11 по 21 червня. Вплив Сонця у формуванні їх натури виражається у владності, марнославстві і дратівливості. Це може позначитися на ставленні до роботи, а також на стосунках у робочому колективі. У січні народженим під впливом Сонця варто приборкати свій характер і бути більш стриманими і доброзичливими до оточуючих, а до керівництва.

У січні існує ймовірність отримання Близнюками дуже цікавою новини. Це може бути і відновлення старої зв’язку з одним, спілкування з яким давним-давно загублене, і несподівана новина про отримання спадщини.

Близнюки. Гороскоп на січень 2016.

Діти-Близнюки зажадають на початку року до себе ще більше уваги. Вони як ніколи будуть потребувати ваших похвал. З допомогою похвали ви можете домогтися від своєї дитини приголомшливих успіхів. І тільки з допомогою похвали ви зможете побороти такі якості, властиві дітям-Близнюкам, як незібраність і невпевненість в собі.

Близнюки. Гороскоп на січень 2016.

Жінкам-Близнюкам, які прагнуть зробити успішну кар’єру, варто звернути увагу на свій гардероб. Нестриманість у виборі кольору і фактури тканин і самі моделі одягу викликають певне відторгнення у керівництва і відволікають увагу від вашого аналітичного складу розуму і вміння робити багато справ одночасно. Усуньте цей дисонанс, і ви помітите, як успішно ви почнете рухатися по кар’єрних сходах.

Близнюки. Гороскоп на січень 2016.

У січні від Близнюків може знадобитися допомога батькам або стареньких родичів. Приділіть увагу здоров’ю чи добробуту. На натуру Близнюків впливає тільки один Меркурій. Це обумовлює деяку байдужість і відстороненість від родичів, які проживають з Близнюками на одній території, або спілкування з якими втрачає інтенсивність. Дуже часто слабшають родинні зв’язки з літніми батьками або дітьми, які випурхнули з батьківського дому. Від того, що вони не знаходяться в безпосередній близькості, потреба в любові не зникає. Постарайтеся не руйнувати близькість, яка повинна бути між вами зберігатися. Це дуже важливо близьким вам людям.

У січні Близнюкам краще не вступати в законний шлюб. Зараз для цього не найсприятливіший період. Краще відкласти це до літа, а ще краще, до початку осені. Шлюби з Близнюками, укладені взимку, швидше за все, не витримають випробування часом і побутовими негараздами. Особливо несприятливими будуть союзи, укладені з Близнюками представниками знаків Лев, Козеріг і Овен.

Близнюки. Здоров’я у січні 2016 року.

Близнюки. Гороскоп на січень 2016.З-за впливу Меркурія Близнюки мають досить слабке здоров’я. Від уміння Близнюків розслаблятися і повноцінно відпочивати стан здоров’я з плином часу ще більше погіршується. Нервозність і алергії (на лікарські препарати, екзотичні продукти і препарати побутової хімії) – найбільш поширені захворювання Близнюків. У січні саме час влаштувати собі невелику відпустку, добре виспатися і отдосключены депресії, нервове виснаження і зриви.

Ще одне слабке місце Близнюків – бронхолегеневі захворювання. Ретельно і сумлінно лікуйте всі захворювання легень, інакше ризикуєте надовго вибути з ладу. Постарайтеся замінити звичний кава і чорний чай зборами з трав, які сприяють відведенням мокротиння з бронхів і легенів. Це послужить хорошою профілактикою захворюваності.


Резюме:
У січні 2016 року Близнюкам не варто вступати в шлюб.
Замініть ранкова кава і чай на відвари трав для профілактики.
У січні 2016 зірки рекомендують взяти невелику відпустку.

Розкажіть про нас друзям: