Безкоштовні ковзанки в Москві 2016

Безкоштовні ковзанки в Москві 2016

У Москві можна знайти більше ста ковзанок, які починають працювати з початку грудня під час сезону 2014-2015. самі катки покривають спеціально штучним льодовим покриттям. Його в позаминулому році побудували влади столиці.

Заливали Каток натуральним льодом «коробочки» у дворах і парках. Загальноміські майданчики найближчим часом теж запрацюють. У 2014 році 20 грудня відкрили найбільшу майданчик з натуральним льодом. На Сокольниках можна побачити майданчик під назвою «Гігант». З перемінним успіхом можна спробувати піти на Патріарші ставки і покотитися там.

Безкоштовні ковзанки столиці пропонують вам такі варіанти:

Каток «Гігант» в Сокільниках

Це льодове поле ковзанки дорівнює більш ніж 20 тисяч кв. км. Але в 2015 році цей каток став ще більше розширив свої території не тільки на Великому колі, але ще і перші і другі променеві просіки, які прилягають до нього. Каток покрили натуральним льодом. Також торкнулися частина Митьковского проїзду. Якщо буде бажання, то можна спробувати смачну гарячу їжу і напої, не знімаючи ковзанів на всій цій території.

  • місце працює цілодобово. Але ось вночі працівники влаштовують технічні перерви і перезаливают лід.
  • якщо хочете взяти ковзани на прокат, то до ваших послуг спеціальний пункт, працює з 10 до 23. Видача припиняється в 21.
  • вартість прокату ковзанів: за 2 години 250 рублів, залишаєте заставу 2000 рублів. Також можна дати документ і заплатити 500 рублів. Вартість гардеробу 100 рублів.

Ковзанка на Патріарших ставках

Дуже затишне і атмосферний місце для катання на ковзанах це Патріарші ставки. Площа цього закладу займає 12 тисяч кв. км. Але для людей поки що не побудували теплих роздягалень і прокат ковзанів.

  • на ковзанці можна покататися у будь-який час, адже Патріарший ставок не обгороджений.
  • прокату ковзанів немає.

Каток в Олімпійському

«Нова ліга» льодовий майданчик. Яка розташовується біля СК Олімпійський. Цей майданчик не дуже велика і дорівнює приблизно 1250 квадратних метрів. Штучний лід, тому можна кататися в будь-яку погоду. У цьому місці ви знайдете для себе теплу роздягальню, безкоштовний гардероб, туалети, пункт прокату, заточування ковзанів і смачні невеликі закусочні, в яких можна спробувати гарячі страви та кави з чаєм. А для любителів спорту є школа фігурного катання. У 2014 році 31 грудня було відкриття цього катка.

  • ковзанка працює: з понеділка по п’ятницю з 16 до 22 годин. Субота і неділя – вихідні дні. У святкові дні біля катка таке розпивання: з 11 до 23, у неділю з 11 до 22. У графіку можуть бути зміни. Тому що можуть бути змагання чи погані погодні умови. Так що краще зателефонувати за телефоном (495)784-10-09 і уточнити графік роботи.
  • за 200 рублів на годину можна взяти ковзани на прокат. Але не забудьте залишити заставу 1500 рублів або своє водійське посвідчення. За гардероб платити не треба.