Автомобіль Kia Optima (2016 рік)

Автомобіль Kia Optima (2016 рік)

Ось і прийшов час для модернізації Optima від автовиробника kia. І хоча тільки зараз оголошено про випуск другого покоління Optima, і в недалекому майбутньому вона буде продемонстрована, все ж офіційно на ринку вона з’явиться трохи пізніше, не раніше 2016 року. Якими основними критеріями поліпшення зазнала ця модель?

В основному ці зміни стосуються зовнішнього оформлення, де були застосовані абсолютно нові прийоми дизайну. У салоні ж використовували звичні методи комплектації та оформлення. Природно оновлення торкнулося і силові агрегати, але про це далі. Отже, зовнішнє оформлення.

З першого, що кидається в очі-це зовсім інша оптика.

По-перше, вона на світлодіодах.

По-друге, світло спрямований таким чином, що він освітлює дорогу і не сліпить зустрічний автомобіль. Інша форма стекол. Ззаду можна звернути увагу на подвійну систему вихлопу. Додано кілька гарних ліній по кузову, підкреслюючи якийсь спортивний відтінок. Обтічність не стали міняти, бо як аеродинаміка вже з самого початку зроблена ідеально.

Салон

Всередині самого нового розважальна система. 8-ми дюймовий монітор, акустика, плеєр, USB все це дозволяє зробити поїздку цікавою. Кермо до речі так само видозмінився, тепер він більш зручний і до речі стильний. Панель приладів оздоблена шкірою, що додало салону шику. Особливо вражає використання хрому в оформленні.

Технічна сторона

За основу було взято шасі від відомого Hyundai Sonata 7 — це додало автомобілю маневреності в русі. Двигун в базовій комплектації встановлений з наступними параметрами. 4-циліндровий агрегат, у якого обсяг становить 2,4 літра.

Потужність двигуна має 185 л/с. Бачимо, що автомобіль втратив у силі, натомість додав швидкості. До додаткових можливостей можна віднести установку турбірованного двигуна, потужність якого складе 245 конячок. Що стосується дизельного мотора, поки не ясно. А ось коробка передач буде різною, в залежності від потреб в комплектації.

Це і автомат і механіка з 6-ти ступінчастою коробкою передач. У будь-якому випадку, це рішення теж переглянуто найкращим способом. Одне залишається бажання. Щоб цей автомобіль був все ж доступний для нас. І за попередніми даними, швидше за все, ця модель буде коштувати приблизно 1 мільйон. Не багато не мало, але воно того варто.