Аватар 2 (Avatar 2) 2016 — сюжет, дата виходу, трейлер

Аватар 2 (Avatar 2) 2016 — сюжет, дата виходу, трейлер

Оскільки перший аватар отримав хороші відгуки і зміг зібрати непогані збори, то творці вирішили продовжити цю історію про синіх незвіданих істот. Однак з недавнього часу стало відомо, що Аватар 2 буде затриманий у виробництві. Це пояснюється тим, що режисер Джеймс Кемерон має свій власний темп.

За словами Джианопулоса, глядачі можуть не хвилюватися і бути впевненими, що побачать картину в 2017 році в грудні. А ось інші частини будуть випущені в 2018 і 2019 роках. Всі картини хочуть зняти одночасно. Також глава студії повідомив глядачам про те, що нещодавно відвідував штаб-квартиру Кемерона у Новій Зеландії.

Інші новини цього фільму можуть навіть порадувати. Так стало відомо, що режисер кінострічки хоче і навіть нові знімальні комплексів, в яких немає традиційних схем, таких як «зелені екрани» і захоплення зображення маркери. Французька компанія розробила таку базову систему, яка носить назву Solid Track.

Перший раз вони її тестували під час того, як працювали над телевізійним серіалом Космос, який побачив світ в 2014 році. Саме тоді продюсер Аватара звернув на це увагу і зацікавився. Тоді він вирішив запропонувати творцям переїхати з Парижа в Лос-Анджелес і зайнятися зйомками нового Аватара. На що самі творці, звичайно ж, дали добро.

Ідеї далі. Режисер Аватара розповів пресі, що продовження другої частини обійдеться йому набагато дешевше. Звичайно ж такі фільми дуже дорогі. Але команда хоче почати знімати всі епізоди одночасно з акторами.

Натуральні зйомки для сіквелів теж будуть відбуватися одночасно. Так що якщо подивитися з боку, то можна побачити, що знімається ніби серіал. Так що можливо буде, теоретично, трохи знизити вартість виробництва. Також Кемерон заявив, що з того моменту, як був знятий перший аватар, унікальні знімальні комплекси, які спеціально робили для першої картини, пройшли відмінну модернізацію.

Кемерон розповів журналістам про те, що в другій частині повернеться Сигури Уівер. Режисер сказав, що у нього з цією актрисою успішна і довга історія співпраці, яка розпочалася ще в 1985 році. Тоді не знімали Чужих. Кемерон сказав, що актриса є його хорошою подругою, яка завжди розуміє його на знімальному майданчику. Тому вони ніколи не буде сумніватися в її необхідності на знімальному майданчику. І на цей раз Сигури буде грати більш складну роль.