Audi Q5 (2016-2017) — перші фото і подробиці про Ауді Ку 5 в новому кузові

Audi Q5 (2016 2017) — перші фото і подробиці про Ауді Ку 5 в новому кузові

Це, мабуть, єдині кільця, на які чоловіки з великою охотою погоджуються. Попалася дана новинка в об’єктиви камер зовсім не давно, але відразу викликала безліч питань, які приємно багатьох дивують. Отже, що це за модель, як вона прийшла до нас, і коли чекати її в салонах?

Поки відомо не багато, справа в тому, що в оригіналі вона ще не з’являлася на дорогах світу, все поки що в плівці, замаскована, але її офіційна прем’єра вже запланована, і відбудеться вона в 2016 році. Що в ній такого особливого?

Та багато чого, поговоримо про деяких деталях. Отже, в якості основи тут використовується платформа MLB. Це до речі кажучи полегшена конструкція, тому як була виготовлена з м’яких, легких деталей, що дозволило знизити масу автомобіля на цілий центнер.

З іншого боку, кузов, точніше його розміри залишилися колишніми, але ось колісна база дещо змінилася. Та й по кузову немає особливих змін, тільки радіаторна решітка, яка дещо збільшена. І ще оптика, яка трохи буде заужена. Силові агрегати багато в чому запозичені від Ауді А4. Мотор, який встановлений на даному автомобілі має чотири і шість циліндрів, будь на вибір, і ми говоримо про бензиновому двигуні.

Є варіант дизельного мотора, так що на любителя. Салон так само особливо не змінений, є лише деякі зміни в системі управління і в появі деяких додаткових функцій. І до речі встановлена цікава і дуже зручна мультимедійна система. І ще, кермо, хоча зовні він не змінився, але зате в його системі сталися певні зміни, справа в тому, що раніше використовувався електромеханіка, то тепер конструктори вирішили використовувати гідравліку, чому?

Не зрозуміло, може тільки заради того, щоб щось змінити? Можливо, але головне не це, а його якість роботи, а керувати кермом реально зручно. Ціна питання від 2 300 000 рублів. Цифра красива, і далеко не кожен зможе дозволити собі таке задоволення, але якщо дивитися на повну комплектацію, то вона досягає вже 3,5 мільйонів рублів. Так що ці автомобілі будуть купувати цінителі німецької якості. Подивимося, що нас чекає.