Асиметричні стрижки 2016

Асиметричні стрижки 2016

Одним з головних достоїнств стрижки є її контури і особливості. Важливо розуміти, що підбираючи лінії стрижки треба обов’язково враховувати форму обличчя, так як та чи інша стрижка може, як підкреслити достоїнства особи, так і проявити деякі його недоліки, або зробити форму неприродною.

Відмінними асиметричними стрижками 2016 року є боб і каре. Таку стрижку можна підібрати під особа будь-якої форми. В них за рахунок контрастування довжини пасом поєднуються стиль і складні контури, які можуть бути абсолютно різними. Прекрасним доповненням до такої стрижки буде асиметрична чубчик. Основною характеристикою такої стрижки є складний силует: задні пасма в зоні потилиці вкорочені, а передні, навпаки, подовжені. Також таку стрижку може доповнити косий проділ.

Коротка стрижка, основою якої є каре або боб, проявляє елегантність і жіночність – одну пасмо спереду можна зробити відмінною довжини від всіх інших, що буде особливою родзинкою всієї стрижки. Цікаво, що по-різному, але однаково красиво така асиметрична стрижка буде виглядати і на прямих, і на довгому волоссі. Можна зробити також філірувані або градуйовані кінчики.

Для не дуже товстого і тонкого волосся цікавим варіантом стане стрижка «піксі». Ця зачіска для короткого волосся: одна з пасом збоку буде довжиною до вуха або скул, а решта волосся підстригаються коротко, і застосовується техніка каскаду. Так стрижка буде асиметричною, виглядати вона буде дуже стильно навіть без укладання.

Дуже оригінальною і сміливої буде стрижка, виконана контрастно. Наприклад, одна частина голови буде дуже коротко підстрижена, а інша, навпаки, залишиться довгою.

Для довгого волосся можна робити стрижки різної форми, постійно змінюючи її, коли набридне. Якщо ви вирішили постригти довге волосся, зробити і більш короткими, асиметрична стрижка для цього підійде як не можна до речі. У такому разі її можна поєднувати з чубчиками різної форми – косими, прямими, градуйованими, довгими або короткими.

Також в 2016-му році модно поєднувати кілька моделей стрижки в одній, наприклад, каре і довге волосся, боб і каре. Зрозуміло, що в моді деякий відступ від класики, асиметричні пасма не тільки виглядають стильно і красиво, але також додають жіночності власниці такої стрижки.