Аплікації з пластиліну на Новий рік

Відмінною прикрасою приміщення до Нового року будуть аплікації з пластиліну. Виконувати їх дуже подобається дітям, хоча і дорослим такий заняття доведеться по душі. Щоб зробити гарні аплікації на Новий рік з пластиліну, можна скористатися зрозумілими майстер-класами. В результаті виходять чудові вироби, в основу яких входять звичайні матеріали.

Аплікація «Ялинка з пластиліну»

Аплікації з пластиліну на Новий рік

З пластиліну можна зробити різні види ялинок, але з цього майстер-класу виходить незвичайна аплікація своїми руками. Виріб виконується дуже швидко, і таке заняття дарує прекрасний настрій.

Для цього потрібно:

 • Пластилін;
 • Картон;
 • Олівець.

Хід роботи:

На картоні необхідно намалювати ялинку. З зеленого, червоного, жовтого і коричневого пластиліну потрібно зробити маленькі кульки. Потім ці деталі потрібно приклеїти до поверхні картону, рівномірно розподіляючи їх. Червоний і жовтий пластилін застосовується як гірлянди. Коричневий колір слід використовувати для створення стовбура дерева. Після цього з червоного пластиліну необхідно зліпити зірочку і приклеїти її на верхівку ялинки. На аплікації можуть розташовуватися гірлянди, зроблені з різних квітів пластиліну. Така аплікація може бути зроблена на папері, в результаті чого вийде гарна листівка в подарунок.

Аплікація «Дзвіночки з пластиліну»

Аплікації з пластиліну на Новий рік

Для прикраси приміщення до Нового року часто створюють дзвіночки. Вони можуть бути зроблені з пляшок, кольорового паперу, картону і т. д. Дуже красиво виглядають дзвіночки, зроблені з пластиліну.

Для цього потрібно:

 • Пластилін різних кольорів;
 • Картон.

Хід роботи:

На кольоровому картоні потрібно намалювати три дзвіночка. Потім їх поверхню слід покрити пластиліном. Будуть чудово виглядати жовтий, червоний і зелений кольори. Потім для їх прикраси з пластиліну необхідно виліпити квіти і листочки. Можна зробити окантовку дзвіночків, щоб аплікація виглядала ще красивіше. Застосувавши простий майстер-клас, виходять барвисті дзвіночки. Таку аплікацію можна повісити на двері, так і всередині кімнати.

Аплікація «Сніговик з пластиліну»

Аплікації з пластиліну на Новий рік

Для дітей є дуже захоплююче заняття – виготовлення сніговика з пластиліну. Досить використовувати кілька кольорів цього матеріалу і приділити цю заняттю трохи часу.

Для цього потрібно:

 • Пластилін;
 • Картон;
 • Олівець.

Хід роботи:

На кольоровому картоні намалювати сніговика, після чого його поверхню слід обклеїти пластиліном. Для шапочки і шарфика краще використовувати кольоровий матеріал. Гудзики, очі і рот рекомендується зробити з чорного кольору. І не потрібно забувати про помаранчевий ніс. Аплікація у вигляді сніговика готова. Покроково виконуючи її, можна доповнити цю картину і зробити поруч Діда Мороза і ялинку.

Аплікація «Підкова з пластиліну»

Аплікації з пластиліну на Новий рік

На свято Нового 2016 року для свого житла можна зробити красиву підкову з пластиліну.

Для цього потрібно:

 • Пластилін;
 • Картон;
 • Пінопласт;
 • Намистини;
 • Клей.

Хід роботи:

З картону і пінопласту потрібно вирізати деталі у вигляді підкови, і скріпити їх між собою. Потім на виріб потрібно нанести коричневий пластилін, а по контуру – приклеїти намистини. Для вироби з пластиліну слід зробити квіточки і приклеїти їх. Підкова з пластиліну буде кращим прикрасою будинку. Також вона може послужити в якості подарунка.

Ось ще цікаве відео на тему апплекаций з пластеліну

Пластилін входить до складу багатьох виробів і аплікацій, більшість з яких доступні навіть маленьким дітям. Такі заняття допомагають розвивати мислення і уяву, завдяки чому з’являються нові ідеї для створення аплікацій.

VN:F [1.9.22_1171]