Аніме «Атака Титанів» — 2 сезон (2016)

Аніме «Атака Титанів» — 2 сезон (2016)

Якщо ви любите аніме, то тоді вас чекає приємна новина. Зовсім скоро, на великому екрані глядачі побачать другий сезон легендарної манги під назвою Атака Титанів. Картина буде називатися Атака Титанів: Крила свободи. Такий серіал можна назвати одним з найпопулярніших анімаційних стрічок, який побачив світ у 21 столітті. Мільйони фантів відразу полюбили картину після кількох показів. І тепер їх число з кожним днем стає все більше.

Тэцуро Аракі, режисер Атаки, заявив, що вихід другої частини призначено на весну 2016 року. До прем’єри залишилося не так вже й багато часу, так що давайте подивимося, про що розповість нам друга частина цієї шикарною історії.

Дана стрічка створювалася за мотивами постапокаліптичний манги Хадзіме Исаямы. Вперше вона побачила світ у 2013 році. Деякі люди знають ще й другий варіант назви історії – Вторгнення гігантів. Коли режисер Аракі створював картину, то намагався показати, як змінилася життя простих людей, після того, як на землю вторглися страшні Гіганти. Для того, щоб у істот був величезний ріст, вони вбили майже весь людський рід.

А ось ті люди, яким вдалося врятуватись, були вимушені ховатися і поневірятися за високою стіною. Але в тих місцях не можна було ховатися вічно. І ось в один день, фортеця людей впала. Тоді прорвалися в місто титани і ламали все на своєму шляху. У головній ролі хлопчик Ерен і його сестра. Вони вижили і поклялися, що помстяться чудовиськам за те, що ті зруйнували їхній будинок і убили близьких.

Цей графічний роман, ще до виходу на екрани, дебютував в 2009 році у видавництві будинку під назвою Kodasha. Вже тоді у нього з’явилася широка публіка фантів і шанувальників. А в теж час автора комикку Хадзіме, визнали найвидатнішим мангистом-сучасником. Після цього за роботу беруться японські аніматори.

Вони захотіли зняти екранізацію. Звичайно ж, була і боротьба за те, щоб знімати дану кінострічку. Але ось законну перемогу здобула молода, але перспективна студія Wit Studio. Тэцуро Аракі став режисером фільму. Раніше його знали за таких картин як Школа мерців і Зошит смерті. Мільйони телеглядачів припали до екранів під час прем’єри 25 серійного серіалу. Із завмиранням серця люди дивилися події, які там розгортались.

І оскільки перша частина пройшла на ура, то режисер не став відкладати продовження в довгий ящик. Так що вже в 201 році фільм знову готовий зібрати мільйони глядачів і радувати своїми спецефектами і дивовижною історією.