Анекдоти про Новий Рік 2016

Анекдоти про Новий Рік 2016

Хто ж не любить анекдоти. Це невід’ємна частина будь-якого застілля. У Новий Рік прийнято збиратися в колі родини або друзів, на корпоративі з співробітниками чи сусідами, і майже за кожним столом завжди звучать анекдоти в тему, тобто про Новому Року. Щоб підготуватися до такого веселощів, можна почитати анекдоти заздалегідь.

Хороший співробітник чекає в Новий Рік Діда Мороза, а поганий – Дід Лайна

А от я більше за все люблю це свято за те прекрасне відчуття свободи і простору, коли ялинка нарешті відправляється в смітник.

Ніч з 31 на 1 найчарівніша… Пора, коли відчиняються двері твого світлого майбутнього. Ех, потрапити б ще в ці двері.

Весь світ в очікуванні останніх новин з Росії. Вистачить російської могутності на те, щоб відзначити Старий Новий Рік?

Бабуся, прийшовши в гості до дітей, вручає подарунок онуку. Трирічна дитина з нетерпінням його розгортає, а там водяний пістолет. Дитина, повискуючи від щастя, миттю відправляється у ванну щоб наповнити його водою. Тим часом його мама підходить до бабусі і з ноткою невдоволення у голосі каже: «Мам, а ти пам’ятаєш, як ми з братом доводили тебе своїми водяними пістолетами?». На що задоволена бабуся відповідає: «А то!».

Шановні гості. Сьогодні на цій чудовій весіллі в Новий Рік зібралися тільки рідні і близькі. Буде дуже важко спровокувати бійку, але не впадайте у відчай, я професіонал.

Кращий святковий парубоцький пиріг на Новий Рік: беремо пачку пельменів, значить…

Шановні чоловіки, загадуючи бажання на салфеточке під бій курантів у Новий Рік, не забудьте залишити на руці пометочку: «На роботу до 11 січня».

Не засинайте обличчям у тарілці з олів’є, це шкідливо для вашої шкіри. Як тільки відчуваєте відлив сил, посувайте ближче салат з огірків.

Сусіди розмовляють: один цікавиться, як пройшов Новий Рік, а інший розповідає, мовляв, у сімейному стилі, поїли, дітей поклали спати, а от після цього дружина підкинула вдалу ідею. «Зараз, каже, діти позасыпают, так підемо у них з подарунків смачні цукерки тирити».

Батьки прийшли забирати дитину з садочка, а він весь исцарапанный. У нього запитують, що ж сталося, на що дитина відповідає: «А що, дітей у нас у садочку мало, а ялинка велика, а який же Новий Рік без хороводів?»

Так прикро, коли готуєш-готуєш на Новий Рік, а є до 22-00 все одно нічого не можна, а то «що ж ми за столом є буде потім?»