Аліса в Задзеркаллі (2016) — трейлер, актори і сюжет

Аліса в Задзеркаллі (2016) — трейлер, актори і сюжет

У 2014 році світ побачила популярна кінострічка Аліса в Задзеркаллі. Тоді вона дуже сильно сподобалася глядачам, тому режисер вирішив зняти продовження. Тільки на цей раз картина буде інший режисер – Джеймс Бобін. Він прославився своєю музичною комедією Маппет. Так що тепер саме ця людина, висуне на суд глядачів пригодницьку історію, яка зібрала як класичні оповідання Льюїса Керролла, так і нові подорожі дівчинки незвіданого світу. Кінострічка повинна вийти в 2016 році.

Акторський склад міняти ніхто не буде, і його залишать майже без змін. Міа Васіковська буде грати головну роль дівчинки Аліси. Божевільним Капелюшником, звичайно ж буде сам Джонні Депп. Хоча поки агенти актора і він сам воліють мовчати про такий інформації. Сиквел не покинули такі актори як: Хелена Бонем Картер і Енн Хеттуей. Як і в попередній картині вони будуть Червоною і Білою королевою. У другій картині також буде новий персонаж – Час. Цю роль віддали акторові на ім’я Саша Барон Клен.

Також у пресі було сказано про те, що нібито Алан Рікман не буде зніматися в цьому фільмі. Але таку інформацію, поки що, ніхто не може підтвердити. На своєму місці має намір залишитися британець Тімоті Сполл. Так що глядачі у другій частині зможуть побачити майже весь склад, який вони вже встигли полюбити всім серцем і душею. На даний момент офіційного трейлера, поки що немає, тому що робота над зйомками все ще триває.

Подробиці сюжету другого фільму ніхто не розголошує і тримає в строгому секреті. Але ж якби не було журналістів, то в світі жилося б нудно. Так от завдяки їм тепер стало відомо, що Лінда Вулвертон залишиться сценаристом цієї картини. У фільмі можна буде побачити вдалою грою слів і шахові фігури, які оживуть. В загальному, все в стилі Льюїса Керолла. Тільки от самі творці вирішили трохи відійти від оригіналу книги і додати щось своє.

Тут глядачі побачать невідомих героїв, про яких ніколи не чули. Наприклад, персонаж Час, буде не тільки новим героєм, але ще й батьком Капелюшника. Сам сюжет тримається в таємниці, але режисер з упевненістю заявив, що Аліса 2 буде продовженням першої картини. Тільки на цей раз героїня захотіла потрапити за скляну поклажу. Вона так сильно хотіла піти на той бік дзеркала, що їй все-таки вдалося. І ось тут починаються її пригоди.