Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Verde (QV) 2016 — фото, ціна, технічні характеристики

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Verde (QV) 2016 — фото, ціна, технічні характеристики

Вже як місяць минуло після того, як компанія Альфа Ромі оголосило про випуск нового Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Verde. До речі кажучи, було підкреслено те, що це найшвидша варіація Giulia, і саме вона складе здорову конкуренцію тим моделям, які сьогодні вважаються лідерами швидкості і ритму. Ось тільки питання займе вона лідируюче місце, і вирве ініціативу, наприклад, у BMW M3? Все можливо, але відповідь на це питання дасть лише час.

Що нам відомо про даному автомобілі? Поки про зовнішньому вигляді можна судити строго по фотографіях, але навіть з них складається дивно приємне враження. І що можна підкреслити? Перше, це радіаторна решітка, та вона в принципі зберегла звичний стиль, але в той же час висловила характер обтічністю, що зроблено спеціально для того, щоб знизити опір і збільшити швидкість.

Зовні автомобіль придбав відтінок спортивного автомобіля знову ж таки за рахунок того, щоб всі кути були більш обтічними і вітер не створювала особливих проблем при русі. А ось говорити про салоні нам просто не доведеться, і вся справа в тому, що про внутрішні зміни або їх відсутності поки не відомо ні слова.

Може в цьому і є піар-хід, не говорити, щоб зберегти родзинку, і в потрібний момент її показати у всій красі, що ж, подивимося, що нам приготували. Відомо тільки те, що в якості оформлення використовувалася і шкіра, і алюміній, пластик і навіть дерев’яні елементи. Природно встановлений спортивний, зручний кермо, але який саме, поки що не ясно. До силовим агрегатам відносяться 6-циліндровий двигун V6, потужність якого понад 500 конячок. Тільки вдумайтеся в цю цифру, це для якихось швидкостей готувався цей автомобіль?

Поки відомо тільки те, що 300 км/год для нього не проблема. А тепер увага, швидкість до 100 кілометрів автомобіль розвиває менш ніж за 4 секунди, це відмінний показник. Поки цей автомобіль має задній привід, але при бажанні, природно, за додаткову оплату встановлюють і повний привід. Так що бачимо це нове покоління спортивних автомобілів, що природно втре багатьом ніс.

Що можна сказати про ціну? Є різні версії, але чесно кажучи поки говорити про це рано, і це зрозуміло, ясно одне, цей автомобіль не буде дешевим, і швидше за все коштувати він буде не менш 90000 доларів, хоча може і більше.