2018 рік якої тварини за східним календарем: характеристика

2018 рік якої тварини за східним календарем: характеристика

2018 рік якої тварини за східним календарем: характеристика

Пора! Вже пора замислюватися, який рік буде таким, чого від нього чекати. Тому що правильний настрій дуже допомагає виконувати задумане. А знання – реальна сила, оскільки обізнана людина в змозі обійти розставлені пастки, вирости, стати сильнішим у випробуваннях. Отже, хто захищає 2018 році, і чи добре це для нас?

Собака на тлі Землі – що в цьому хорошого?

Для початку: немає знаків абсолютно поганих чи бездоганно ідеальних. У кожному зодіакальному покровителя, як і в кожному з нас, перемішані різні якості. Але ось відтінки їх все ж таки різні, бо кожен прожитий рік і навіть не є «клоном» попереднього.

2018 рік якої тварини за східним календарем і знаком зодіаку? Це Жовта Земляний Собака. Рік Собаки повторюється кожне 12-річчя. Але покровитель буває різного кольору і відноситься до різних стихій. Крім землі, це ще і вогонь, вода, дерево, метал. І кожна з цих енергій по-особливому впливає на основні риси символу року.

Жовтий колір у поєднанні з земляною основою привнесуть в наше життя більше стабільності, раціоналізму, стійкості. У справах глобальних очікується урівноваження конфліктів, у взаєминах країн, навіть вважали раніше себе конкурентами або стратегічними супротивниками, з’являться нотки умиротворення. Державні діячі почнуть приходити до думки, що взаємовигідні контакти – це краще, ніж конфронтація і пережовування взаємних образ.

В особистому житті конкретних людей теж прийде час осмислення пройденого, аналізу помилок і набуття впевненості в собі. Прийде час логіки, яка трохи приглушить вогні емоцій. Раніше ми повторювали як мантру, що чекаємо перемир’я. У 2018-му воно стане цілком досяжним. Вогненні роки Мавпи і Півня добряче втомили людей, і скоро ми з радістю приймемо це затишшя.

Та й сама по собі Собака – символ надійності, толерантності, вірності собі і близьким. У поєднанні з іншими факторами розташування зоряних світил треба чекати в цілому більш благополучного року, ніж 2-3 попередніх. Добрі зміни чекають нас і в бізнесі, і в особистому житті.

Якщо ви народжені Собакою…

Добре відомо, що найбільш позитивні зміни трапляються з тими, хто народжений у рік цього символу. Тобто, повинно пощастити всім Собакам, особливо тим, хто збирається відзначати 60-річчя. Саме 60 років і складає повний зодіакальний цикл. Давайте ще раз згадаємо, 2018 рік — якої тварини за східним календарем, і поговоримо про особливості характеру людей, народжених під цим знаком.

Всі Собаки наділені непоганим чуттям – вони рідко помиляються з вибором професії, так і в справах серцевих теж. І реалізуватися в улюбленій справі їм допомагає природне працьовитість, наполегливість і скрупульозність. Вони в’їдливо влазять в деталі, докопується до суті, вирішують складні завдання, які не всім під силу.

Вони добрі і справедливі, найчастіше, толерантно ставляться до недоліків інших людей. У колективі з ними досить легко, якщо не переходити певну межу дозволеного в спілкуванні з ними. Не злопам’ятні і щирі. Якщо щось не подобається, найімовірніше, будуть різати правду в очі, ніж крутити.

Часто ці особистості викликають симпатію протилежної статі, так і друзів у них чимало. І це не дивно: вони стійко зберігають чужі таємниці, здатні кинутися на допомогу за першим покликом і незамінні у важку хвилину.

Їх різнобічні здібності, можуть проявити себе і в фінансовій сфері, і в творчих іпостасях. Недурні. Часто володіють розвиненою промовою і непоганий пам’яттю, тому їх них виростають і вправні менеджери, і досвідчені оратори. Але головне в тому, що, в будь-якій сфері діяльності, це творці.

Деякі окремі недоліки

Не дарма кажуть, що недоліки – це продовження наших достоїнств. Ось і з Собаками, і з роком їх імені – та ж історія.

Почуття справедливості іноді зашкалює, і тоді воно перетворюється в самоціль, у неповоротку впертість. Тим більше що земля – це, звичайно, опора, надега, але і інертність, малорухомість. Собаки люблять подорожувати, але насолоджуються дорогою, коли вже зуміли зірватися з насидженого місця. А останнє дається їм насилу.

Вони зберігають чужі таємниці, але і своїми почуттями, думками не особливо поспішають ділитися. Вони нерідко повільні, консервативні, що часто заважає їм досягати висот, які могли б бути підкорені завдяки їх кмітливості та наполегливості.

Вони віддані родині, але деколи їх опіка буває нав’язливою. Дбайливі, але й тривожні, нерідко впадають в депресивні стани. Добрі, але якщо їх старанно і довго «дістають», здатні на агресивну не завжди адекватну реакцію.

Почасти ці якості символу проектуються і на рік. Чи зможемо ми реалізувати ті численні «гольові моменти», що дарує рік прийдешній – покаже час. Зараз же важливо знати, що таких моментів запасі чимало, і це вже вселяє оптимізм.