2018 рік якої тварини і якого кольору?

2018 рік якої тварини і якого кольору?

2018 рік — рік Жовтого Земляного Собаки

Наступний 2018 рік пройде під знаком Собаки. Але, як і в житті у реальних чотириногих, так і у небесних покровителів року характер буває різний, в залежності від поєднання декількох чинників. В першу чергу це панівна стихія і колір. Про це комплексі факторів і піде зараз мова.

Що нам чекати від року 2018?

На питання, якої тварини 2018 рік, східні «небесні програмісти» дають чітку відповідь: Жовта Земляний Собаки. Почнемо з головного, з тотема, образ якого і стане символізувати майбутній рік.

Благополуччя домашніх вихованців залежить від господарів. Ось і протягом року Собаки буде сильно прив’язане до особистостей глав найбільших країн. Воно завжди так, але в деякі роки навіть дуже старанні потуги сильних світу цього дають мінімальні результати, а то й протилежні очікування. Рік прийдешній, навпаки, дасть реальні можливості для втілення серйозних планів.

Собака – істота досить доброзичливе, вона не любить сварок, з’ясування відносин. Тим, хто це зрозуміє і візьме за правило добросусідські відносини, вона допоможе, направить зусилля в потрібне русло, і вони увінчаються успіхом. Для добрих справ, позитивних починань весь рік буде горіти зелене світло. Це стосується політики, економіки і самих простих життєвих реалій.

Це символ раціональний, але не в плані меркантильною розважливості, а в розумінні прихильності планування, чіткому розпорядку. Надлишок емоцій, перебір з струсів, які супроводжували нас два попередніх Вогняних року, нівелюються розміреністю і миролюбністю Земляний Собаки.

Та й енергетична складова року – Земля – діє в тому ж напрямку, вони один одному не суперечать, а взаємно підсилюють дію цих факторів. Що створює надзвичайно сприятливий грунт для всіляких починань у різних сферах буття, в особливості, творчих.

І не забудьте: Собака буває кусючою!

Але якщо ви готові затівати справи темні, злі, прагнете комусь нашкодити, підставити підніжку, ось тут розуміння з боку символу року не чекайте. Якщо закрадаються такі низькі думки, замисліться, будь тваринного 2018 рік, і женіть ці наміри геть. Інакше гніву талісмана року не уникнути. Просто згадайте, наскільки агресивними, жорстокими бувають іноді ці хвостаті, якщо ми їх провокуємо. Загалом, Собаці «під гарячу лапу» краще не потрапляти. Тим більше, на зубок.

А подружитися з нею гранично просто: будьте Людьми! У кращих сенсах цього слова. Робіть чесно, допомагайте близьким і, по можливості, іншим людям, яким зараз набагато важче, ніж вам. І дуже скоро відчуєте, як життя наповнюється новим змістом, стає більш впорядкованою, спокійною, а вчинки — більш виваженими.

Кольори 2018 року – домінантний і підтримують

Домінантний (головний) колір 2018-го – жовтий. Підтримуючі (допоміжні) – коричневий, бежевий, пісочний, жовтий, золотий і близькі до них відтінки. Що в них закодовано, що обіцяють?

Якого кольору 2018 рік, сформульовано в його повній назві – це основний жовтий колір, ототожнюваний на Сході з мудрістю і постійністю. Виходить симбіоз корисних трендів, і колір у 2018-му буде «в масть», а, повірте, не завжди поєднання складається настільки гармонійно.

Це колір світу, успішність у справах, стабільності. Якщо ви вирішите, що ваш відтінок – золотий або хоча б бронзовий, то додасте собі впевненості в здібностях, відчуття власної сили. Головне – не переборщити з блиском, інакше манія величі накриє. Але тут допоможе зважений підхід головного символу – Собаки. Вона зазвичай встигає нагадати, що головне – творення, а слава сама прийде, не треба бігати, вискаливши зуби або надмірно виляючи хвостом перед сильними світу цього.

Коричневий – колір стабільності, землі, здорового глузду, надійності. Помаранчевий, як і жовтий – це колір Сонця, символ родючості, доброго врожаю і просто позитивного настрою. А ще Сонце – покровитель творчого початку, так що ловіть момент усі, хто має намір вразити світ чимось свіжим і оригінальним! Тільки не забувайте, що перебір і тут небезпечний: надлишок жовтого і коричневого вганяє в депресію.