2018 рік Собаки: якого кольору і стихії

2018 рік Собаки: якого кольору і стихії

2018 рік Собаки

Давньокитайські мудреці «закріпили» за кожним роком певного покровителя. Від того, яка тварина є символом року, багато в чому буде залежати характер цього періоду. А ще треба знати, яка стихія року і його визначають кольору. Про них зараз і піде мова.

Земляна Собака: спокій, тільки спокій!

2018 рік пройде під управлінням Собаки. Це благородне, симпатичне, відкрита істота, від якої не варто чекати підкилимної метушні, хитрощів і підлостей. Тотем року обіцяє період вщухання пристрастей, згладжування протиріч, гармонійного, взаємовигідного вирішення наболілих проблем. Астрологи і аналітики більш наукового складу в один голос запевняють: слід чекати більш спокійного, мирного, менш проблематичного порівняно з попередніми року.

2018 рік Собаки — якій стихії належить? Це дуже важливе питання, оскільки, будь це Собака Вогняна або, наприклад, Металева, її вдачу міг би відрізнятися досить суттєво від тієї ж Собаки Дерев’яною або Водяний. Шуканий 2018-й знаходиться під заступництвом Землі. Це означає, що ті позитивні риси, що є у тотема року, будуть катализироваться, множитися від впливу Землі.

Від вогняних катаклізмів і непередбачуваних «фінтів» двох попередніх років всі трохи втомилися. Дуже хочеться відчути під ногами твердий грунт. І цю можливість дасть рік прийдешній. Земля це грунтовність, спокійний норов, виваженість рішень. З 16 лютого 2018 по 4 лютого 2019 року ми будемо жити в більш гармонійному світі. Але і в прагматичному, приземленому.

Можна сміливо планувати далекі вояжі, затівати зміни в бізнесі. Собака і Земля допоможуть! Але ось в особистій сфері особливо експериментувати не варто, особливо, сімейним людям. Земля повинна підтримувати статус-кво, берегти і зміцнювати сімейні узи. Тим, хто зважиться їх рвати, не варто чекати енергетичної підтримки символів 2018-го.

Кольори Землі і Сонця

2018 рік Собаки — якого кольору буде? Це всі відтінки жовтого і коричневого: золотий, бежевий, пісочний, помаранчевий та інші. Тобто, кольору Землі і її візаві — Сонця. Це означає, що у фаворі в 2018-му будуть такі заняття як бізнес, пов’язаний з освоєнням корисних копалин, а також з землеробством і будівництвом. Розводьте сади, експериментуйте з агротехнікою, зводите будинки, удача буде на вашому боці!

А у себе вдома намагайтеся не ставити у вазу зрізані квіти. Не треба їх розлучати з матір’ю-землею, тим більше що вони так дуже швидко загинуть. А от будь-яка флора у відкритому грунті або в горщиках з грунтом буде вітатися.

Жовтий і коричневий кольори уособлюють оптимізм, наполегливість, цнотливість і родючість. Вони створюють ауру гармонії, позитивних очікувань. Якщо тільки застосовувати їх у міру! Надлишок яскравих плям, особливо, золотого блиску і помаранчевого «екстриму» швидко пригнічують нервову систему. Вчіться дозувати!

У 2018 рік Собаки, якого кольору має бути більше в побуті, в діяльності? Жовтий і коричневий – це ще і кольору мудрості, вони допомагають розкритися ментальних здібностей. До речі, жовтий – пріоритетний колір Китаю. Так що, якщо планували з’їздити, не відкладайте. І сміливо заводите професійні, громадські, культурні контакти з цим Драконом. Вони обов’язково дадуть позитивні плоди.

Творчі сили розквітнуть, розкриються, разом з Землею їх буде окриляти Сонце. Основні «земляні» кольори та їх відтінки допоможуть зміцнити життєві сили організму, налаштуватися на позитив. Менше буде депресивних настроїв, неврозів, більше працездатності, впевненості в собі і позитивного настрою.

Якщо не вистачає цього колера в навколишньому середовищі, а жовті кофтинки і помаранчеві краватки – не ваш стиль, допоможіть своєму організму інакше. Включіть в денний раціон в достатньому обсязі лимони, банани, дині, жовті яблука. І обов’язково частіше вибирайтеся на прогулянки: Земля і Сонце наситять вас своїми природними силами!