2017 рік вдови чи вдівця – можна одружитися?

2017 рік вдови чи вдівця – можна одружитися?Багато історичні факти свідчать про те, що високосний рік приносить невдачі у багатьох сферах, а будь-які заплановані проекти, поїздки і справи обриваються або переносяться на невизначений термін. Крім того, забобони на користь негативних подій, пов’язаних з настанням високосного року, на цьому не закінчуються і переслідують ще деякий час і в особистому житті.

Народні повір’я

Як правило, рік вдівця або вдову діє протягом двох років після високосного року, що обіцяє нещастя будь-якого шлюбу, яке відбулося у 2017 або 2018 році. За переказами, союз, укладений в даний період, приносить смерть одного з подружжя, що і виправдовує своє гучне найменування. Крім того, спроби завести нову сім’ю чреваті для овдовілого чоловіка невдачами, не обов’язково ведуть до смерті, але що провокують розлади і скандали у будинку, які в результаті і приведуть до розриву.

Якщо вважається, що 2017 – рік вдови чи вдівця за згадками стародавніх людей, то сучасні астрологи спростовують цю думку, не бажаючи відрізняти навіть високосний рік від звичайного. Однак для стародавніх забобонів знайдеться безліч доказів і людей, готових убезпечити своє особисте життя, запланувавши романтичну подію свого життя на пару років пізніше. Багато хто сумнівається, чи можна одружуватися в 2017 рік вдови адже до цього зовсім не має. Але це все суто особисте рішення, адже незаперечного підтвердження під собою це марновірство не має.

Трохи про історичні факти

Безумовно, знайдуться і скептично налаштовані люди, які не бажають надавати значення подібним повір’ями, однак, дані передбачення мають над собою та історичне підґрунтя. Якщо повернутися на століття назад, то можна згадати Революцію 1905 року, яка забрала безліч життів, залишивши вдовами не одну сотню жінок. А в період 1-ої Світової Війни, настає падіння Російської імперії, що забирає більше мільйона життів. Сталінські репресії 1937 і Велика Вітчизняна війна 1941 лише продовжують цей список.

Однак, трагічні події першої половини 20-го століття не обмежуються датами Російської історії. Список можуть доповнити наступні історичні довідки:

  • атомна бомба, скинута американцями на японські міста Хіросіму і Нагасакі
  • війна між військовими силами США і В’єтнаму, що почалася в 1965 році.

А чи варто боятися – що говорить статистика

Тим не менш, незважаючи на переконливі історичні дані, наші сучасники, в тому числі і астрологи, не розуміють, чому 2017 – рік вдови чи вдівця, з чим не згодна і статистика. За даними, кількість загиблих у високосний рік в наші дні не відрізняється від числа загиблих у звичайний рік. Про це, зокрема, свідчить рік вдови, так як рік вдівця і зовсім не підтверджується ні в наші дні, ні згідно з даними всесвітньої історії.

Рік вдови, крім смерті чоловіка, призводить згодом до ланцюжку смертей, що обіцяє жінці кілька шлюбів, кожен з яких приречений на нещастя. Однак, це марновірство не знаходить відгуку в доводять свою неспростовність факти, а отже, думка, що 2017 – рік вдови чи вдівця, напевно виявиться помилковим. Так чи інакше, слід зазначити, що нав’язливі думки мають властивість збуватися, так як вони наділені власною енергією, як і будь-який фізичний предмет.

Отже, кращим дією послужить ігнорування подібних повір’їв та планування весілля на користь справжніх почуттів і любові, а не у відповідності з датами або цифрами. Таке рішення зробить союз міцним і довговічним, адже захопленим позитивними емоціями людей не страшні ніякі прикмети!