2016 рік у Росії оголошено роком кіно

2016 рік у Росії оголошено роком кіно

2016 рік оголошено роком кіно

2016 рік у Росії оголошено роком кіно. Відповідний проект Указу президента Росії опублікований на офіційному порталі розкриття правової інформації.

Нагадаємо, раніше ми писали, роком чого оголошено наступний 2016 рік в Росії. Проте на той момент не було інформації, що стосується громадської сфери.

Міністерство культури ще 28 липня опублікувало попередній план реалізації заходів, пов’язаних з проведенням в Росії року кіно в 2016 році. Після цього до 20 серпня проходила антикорупційна експертиза та громадське обговорення цього документа.

За даними ряду авторитетних ЗМІ, документ був підготовлений за особистою ініціативою президента. У пояснювальній записці до Указу говориться, що російський кінематограф все більш точно відповідає основним принципам державної культурної політики, транслюючи їх у свідомість суспільства, надаючи потужний вплив на громадян країни. Саме з цієї причини і було прийнято рішення внести частку патріотизму і “хороших” думок у свідомість росіян.

В уряді вважають, що оголошення 2016 року роком російського кіно стане логічним продовженням державної політики популяризації, підвищення рівня та значення для суспільства однією з найважливіших гуманітарних галузей.

Сам проект містить ряд змістовних кроків, спрямованих на розвиток вітчизняного кінематографа, в тому числі на міжнародному рівні. Влада країни планує сприяти збільшенню випускаються в Росії кінофільмів, провести модернізацію кіностудій, просунути кіномистецтво в регіони країни.

У документі йдеться і про плани прийняття ряду “протекціоністських заходів”, спрямованих на захист вітчизняного кінематографа.

Це рішення влади вже прокоментував голова ради директорів “Ленфільму” Федір Бондарчук. Він зазначив, що будь-яка модернізація йде тільки на користь. При цьому вважає, що всі кошти, виділені на цей проект необхідно пустити не на святкування, а на кінофікацію малих міст, де 50 мільйонів росіян не мають кінотеатрів.

На завершення рекомендуємо вивчити матеріал, в якому розказано про підвищення тарифів ЖКГ в 2016 році.