2016 рік червоної вогняної Мавпи

Як відомо, кожен рік, згідно східним традиціям, має свого тварини-покровителя, крім цього, кожному року відповідає свій колір і своя стихія. Наступний 2016 рік червоної вогняної Мавпи, пройде під заступництвом досить неоднозначного у всіх відносинах символу, оскільки в багатьох культурах світу Мавпа символізує хитрість. Це найбільш емоційний і навіжена тварина з усіх дванадцяти, але воно і саме інтелектуальне і харизматичне.

Слід зазначити, що талісман 2016 року – червона вогненна Мавпа, завжди користується усіма своїми сильними сторонами, щоб справити враження на публіку в ім’я поставленої мети. А мета у неї, як правило, одна: задовольнити свої бажання (див. в чому і як зустрічати 2016 рік червоної Мавпи).

2016 рік червоної вогняної Мавпи

У любові Мавпа веде себе, найчастіше, егоїстично, що призводить до великої кількості конфліктів, особливо якщо укладено союз з тигром. Але вроджене почуття гумору і вміння підкорювати співрозмовника, нерідко рятує Мавпу від неприємних ситуацій (див. статтю коли настане 2016 рік за східним календарем).

У вогненної червоної Мавпи гострий і беручкий розум. Вона навчається на чужому прикладі, запам’ятовує все нальоту. Це творча, емоційна особистість, яка намагається вихопити із свого оточення тільки найсильніші і вражаючі сторони, щоб відобразити їх у своєму неординарному бачення світу.

Як правило, у символу 2016 року – Мавпи, причому вогненної і червоної – багато дітей. Але союз з мавпою обіцяє часті сварки із-за невгамовної пристрасті і швидкого перенасичення однаковістю відбувається. Крім того, кожна вогняна Мавпочка вважає себе краще інших, і в парі двох однакових представників цього знака буде постійна гонка за 1-е місце.

Червона Мавпа любить розкіш, при цьому, вона часто з головою поринає у процес заробляння грошей не заради самого багатства, а заради прикраси свого життя безліччю красивий речей.

Також дивіться детальну характеристику 2016 року вогняної Мавпи.